Sunday, June 16, 2019

Eriti nirvaana aeg

Päike paistab, kuid õues ei ole troopika. Muld on põhjalikust vihmast korralikult niisutatud ja kasta pole vaja. Kõik mis mulda paned, läheb kasvama. Rõõmu teeb, et hiina sidrunväändikul on esimest aastat viljad peal. Arbuus kasvukas tegi esimese õie ja jaanipäeva paiku on oodata uusi pojengiõisi. Tavaline nädalavahetuse menüü: natuke rohimist, natuke peenhäälestust, äraõitsenud õite eemaldamine ja mõnusad veranda veerandtunnid. Suvi ju. :)
Kenapilt poseerivate laukudega
jumalik sinine kollasel, ei saa üle ega ümber, andeks kui mõned pildid korduvad :)
Esiplaanil trompet-paradiisea, tagaplaanil valge moosesepõõsas
veel lauke
Hispaania ebahüatsint
Varjumäng
prügikastist valge nõmme-liivateeni
Pastell
Aqalegia bertulonii
Selaginella borealis moodustab salapäraseid huvitava struktuuriga püstiseid varsi
Alyssum spinosum


6 comments:

 1. Jah, suvi on kaunis, eriti kui inimesel on normaalmõõtmetes aed :D Aga leian minagi nautimise aega, ma lihtsalt vaatan sinnapoole kus ohakat ei ole :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kujuures, esimene suvi kus ma ei jookse lüpsik sarvis. Taevas kastab, umbrohtu ka väga pole ja laieneda ka enam kuskile mahu. :)

   Delete
 2. Nüüd on olnud niiskust ja on olnud sooja, aed kasvab mühinal!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üsna dzungel on jah. Ja üle hulga aja üks hea iiriste suvi.

   Delete
 3. Oo, valge nõmm-liivatee on eriti ilus. Mul ka vaja ohakatest mööda vaadata ja meil on temperatuurid laes, +30 ei ole minu jaoks enam nauditav suvi :( aga õhtud ja varahommikud on mõnusad

  ReplyDelete
 4. Mind huvitab, mis tuleb valge seemnetest, sest ülejäänud nõmm-liivateed on roosad. Kas hakkab pastelseid värve ka tulema? :)

  ReplyDelete